Książki, Książki dla kobiet, Prezenty

Przypadek? Nie sądzę! Książka „Zakochany przez przypadek”

Przypadek? Nie sądzę! Książka „Zakochany przez przypadek”

Czy wszystko jest wyłącznie wynikiem przypadku czy może zaplanowanego działania kogoś z zewnątrz? Guy, Ric i Emily zawodowo tworzą zbiegi okoliczności przyczyniając się do rozmaitych historii życia. Z powodzeniem stworzą inspirujące spotkania dla artystów poszukujących weny twórczej albo singli nastawionych na niespodziewaną miłość. „Zakochany przez przypadek” to fabuła, która wciąga, bawi i zastanawia. Czy rzeczywiście każdą sytuację rzeczywistości da się wcześniej wykreować? Czy istnieją jakieś wyjątki niszczące cały plan?

„Zakochany przez przypadek” – czy może jednak przeznaczenie? 

Książka „Zakochany przez przypadek” jest lekturą dla każdego – zabawne akcje, ciekawe sytuacje, prosty i dynamiczny język powodują, że trudno przerwać czytanie. Każdy człowiek zastanawia się nad przypadkowością swojego życia – znajomościami, które zawiera oraz niezwykłymi, często wręcz magicznymi momentami. Jeśli motyw przypadku ciekawi nas nie tylko w życiu, książka Yoav’a Bluma sprawi nam dużo radości.

Przypadek? Nie sądzę!

Jeśli lubimy piękne historie, łapanie chwil i zastanawianie się nad tym co lub kto tak naprawdę kieruje losem człowieka, możemy wybrać pozycję „Zakochany przez przypadek” i wchłonąć rzeczywistość innych osób. To co pozornie wydaje się fikcją, jest przecież bardzo bliskie.

Książka posiada kilka mocnych zalet:

  • Wywołuje pozytywne emocje.
  • Zaskakuje i bawi.
  • Jest dynamicznie skonstruowana, dzięki czemu czyta się ją bardzo sprawnie.
  • Odpowiada na zapotrzebowania osób wrażliwych, marzycielskich i tych o pogodnym usposobieniu.
  • Uczy wiary w niewiarygodne sytuacje i niespodzianki, które mogą wydarzyć się nagle.
  • Poszerza horyzonty myślenia o wolności człowieka i wpływie na kształtowanie codzienności.
  • Odpręża i relaksuje.

„Zakochany przez przypadek” – ocena

Motywy przypadków stosowane są przez artystów i pisarzy jako jedne z najbardziej interesujących kwestii życia człowieka. W lekkiej powieści Yoav’a Bluma oprócz miłej aury tajemniczości, zapewnioną mamy jednak przede wszystkim rozrywkę i relaks. „Zakochany przez przypadek” to przyjemność czytania i pobudzania wyobraźni, planów, pragnień na temat przyszłości. Książkę można spokojnie zapakować do torby i cieszyć się jej lekturą w pociągu, na ławce w parku, podczas jazdy tramwajem lub w trakcie innych wiosennych aktywności. Może jednocześnie, pogrążając się w fabule „Zakochany przez przypadek” spotkamy kogoś kto właśnie w tamtej chwili przewróci nasze życie do góry nogami? Kto zmieni nasz sposób myślenia, wniesie radość, pomoże odkryć nowe ścieżki życia i stanie się jedną z najważniejszych osób jakie udało nam się spotkać? Oczywiście przez przypadek!